Schrijfwaren Partnercontent

Nieuw bij Pilot Benelux in 2026

Te ontdekken op stand 9.2 tijdens Paper Show

In het nieuwe jaar komt Pilot met enkele interessante nieuwigheden op de markt. Ontdek ze allemaal, onder meer binnenkort tijdens Paper Show 2026. Pilot is te vinden op stand 9.2.

FriXion Pool Party (limited edition)

Pilot Pool Party

Pilot onthult een exclusieve collectie ter ere van vriendschap, creativiteit en, uiteraard, uitwisbaarheid. Pool Party is een exclusieve collectie van 6 must-have pennen. Deze schattige personages, verbonden door een mooie vriendschap, zullen kinderen vreugde en tederheid brengen.

  • 6 pennen
  • 3 kleuren: groen (sunny), blauw (bubbly) en violet (frosty)
  • Gericht naar: meisjes van 6 tot 12 jaar

FriXion Best Friends Pens (limited edition)

Pilot Best Friends

Pilot lanceert deze Best Friends Pens tijdens de Back2School-periode, om die terugkeer leuk en levendig te maken voor de schoolgaande jeugd. Best Friends Pens is een sterk en fris concept dat opvalt, zeker onder schoolkinderen die anders willen zijn en met een beste vriendje of vriendinnetje 'matchy matchy' willen zijn. 

  • Gericht naar: kinderen en jonge tieners van 8 tot 12 jaar, zowel jongens als meisjes
  • Boodschap: Best Friends Pens vertelt een verhaal van vriendschap en delen - pak je pen en geef de andere aan je beste vriend(in)
  • Vijf duo's Best Friends Pens worden vermarkt, allemaal met blauwe inkt.

G-2 wordt G-2+ (plus is more)

Pilot G-2 plus

Pilot brengt state-of-the-art schrijfoplossingen en innovatie. De iconische G-2 rollerbalpen met gelinkt schrijft nog steeds even soepel en wordt nu G-2+ met tal van extra voordelen:

  • langste schrijfafstand in de gelinktcategorie
  • meer dan 75% gerecycled plastic (duurzaam en hervulbaar)
  • Ecomark Certified

Het assortiment bestaat uit negen 0.7-pennen en vier 0.5-pennen. Zo blijft Pilot streven naar meer ecologische verantwoordelijke ontwikkeling, nu ook weer een stap verder binnen de gelink-categorie.

G-2 Flow collectie (limited edition)Pilot Flow

Met deze nieuwe limited edition voor 2026 richt Pilot zich vooral op jonge, voornamelijk vrouwelijke werknemers (18+).  Het assortiment bestaat uit vier versierde G-2 pennen, verkrijgbaar in blauwe (rood en blauw lichaam) en zwarte inkt (groen en geel lichaam). Deze kleurrijke collectie zal zeker jonge werknemers weten te bekoren.

Deze collectie maakt geen deel uit van het G-2+ BeGreen assortiment.

Samenwerking met Heralbony

Heralbony is een kunstlifestylemerk dat kunstenaars met een beperking in staat stelt hun werk te delen en te commercialiseren. Het bedrijf beheert kunstlicenties, ontwerpt producten en ruimtes met hun kunst en organiseert trainingen om maatschappelijke vooroordelen over beperkingen aan te vechten en een nieuwe cultuur te creëren. Het bedrijf behandelt kunstenaars als gelijke zakelijke partners en zorgt voor een eerlijke royaltyvergoeding. 

Heralbony streeft ernaar om de sociale status van personen met een beperking te verbeteren en hun gemiddelde maandelijks inkomen te verhogen door middel van duurzame inkomsten uit zakelijke initiatieven, niet uit liefdadigheid. Deze zakelijke aanpak is een fundamenteel onderdeel van de bedrijfsidentiteit en weerspiegelt het streven naar een inclusieve samenleving door middel van economische empowerment.

Pilot Heralbony

Met een pen in de hand worden beperkingen omgezet in creatieve vaardigheden. Maar liefst 60% van de consumenten die behoren tot de GenZ- & Millenials-generaties is loyaler aan merken die streven naar sociale gelijkheid. Pilot gaat die samenwerking aan voor Frixion Ball +, omdat dit het product is dat staat voor kwaliteit, innovatie en duurzaamheid. De limited edition-pennen die naar aanleiding van deze samenwerking vermarkt zullen worden, hebben zwarte inkt en een 0.7 medium tip en maken gebruik van de ontwerpen van lokale Europese artiesten waaronder een Belgische artieste.

PILOT
ROMEINSESTEENWEG 468
1853 STROMBEEK-BEVER
+3222458086
marketing-belux@piloteurope.com
www.pilotpen.be

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Geschreven door Dimitri Van Moerkercke26 september 2025

Meer weten over

Print Magazine

Recente Editie
23 september 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine